Get Adobe Flash player

Noc Świętojańska

Tego jeszcze w Lignowach Szlacheckich nie było. Miejscowe Stowarzyszenie Kociewskie Forum Kobiet w ramach projektu "Ïntegracja i edukacja w centrum wsi" organizuje jedno z pięciu zaplanowanych wydarzeń "Noc Świętojańską" w formie festynu rodzinnego przy ognisku z kiełbaskami, wróżbami, konkursami z nagrodami, mini warsztatami kulinarnymi dla dzieci. W programie jeszcze wiele innych atrakcji. 

Wszystko to bedzie się działo we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pelplinie, Sołectwem Lignowy, miejscowym KGW i Klubem Senior+.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego biesiadowania. Dla każdego znajdzie się coś miłego. A zatem, spotykamy sie dnia 24 czerwca (poniedziałek) na placu rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Lignowach Szlacheckich. Startujemy o godz. 19:00

Wydarzenie realizowane jest z Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademię Filantropiiw Polsce we współpracy z  Fundacją Pokolenia. Program jest współfinansowany ze środków Gmin: Gniew, Morzeszczyn, Subkowy, Pelplin, Tczew i Miasta Tczewa. Finansowo wspiera go także Bank Spółdzielczy w Tczewie.